Правила

Про змагання

Змагання з пішого туризму покликані підняти командний дух та зміцнити віру в перемогу. Готовий випробувати свої сили? Ознайомся з правилами!

Завдання твоєї команди – дійти від старту до фінішу. А по-дорозі взяти контрольні пункти (далі називатимемо їх КП). Взяти КП означає сфотографуватись всією командою біля нього. Кожне КП оцінюємо різною кількістю балів. Також бали отримаєте за виконання додаткових завдань.

Ми дамо кожній команді карту місцевості з позначеними точками, кількістю балів та книжечку з фото КП для орієнтування.

Пересуватись дозволено лише пішки. Порушення цього правила означатиме дискваліфікацію команди. Фінішувати потрібно у повному складі. Всі бали фіксує суддівська колегія на фініші другого дня. Команди змагаються у своїх вікових категоріях. Перемагає команда з найбільшою кількістю балів.

Змагання тривають два дні. Кожного дня у твоєї команди буде по 8 годин для подолання маршруту. За кожну хвилину запізнення команда втрачатиме по 1 балу. Відлік часу розпочнемо з моменту старту, а зупинимо двічі: на місці ночівлі першого дня та на фініші. Додатково час призупиняється на КП, що мають додаткові технічні етапи та завдання.

Вікові категорії

Для хлопців до 18 років:

  • Молодші: 11-14 років

  • Старші: 15-17 років

Для дівчат до 18 років:

  • Молодші: 11-14 років

  • Старші: 15-17 років

Команда неповнолітніх має складатись мінімум з 3 осіб, серед яких - капітан команди. Також з командою має йти повнолітній керівник/керівниця.

Для неповнолітніх мішані команди заборонені!

Вимоги для команди повнолітніх:

  • 18+ років

  • Команда може бути одностатевою або мішаною

  • Троє і більше учасників, включно з капітаном.

Технічні етапи

Технічний етап – це КП з завданням. Виконуєте завдання – отримуєте додаткові бали. На технічних етапах ми зупинятимемо відлік часу.

Додаткові завдання

Фотосафарі

З нас – вимоги до фото, з вас – фото. За кожне фото по вимогах отримаєте додаткові бали.

Маскування

Твоя команда отримає особистий тризначний номер. Прикріпіть його на рюкзак одному з вас. Завдання – дізнатись номери інших команд. За це отримаєте додаткові бали. Ховати номер заборонено.

Історія

Кожен КП – історичне місце. До деяких з них додамо завдання, щоб перевірити вашу обізнаність. Як вирішувати завдання – ваша справа. Але за кожне правильно виконане завдання отримаєте додаткові бали.

Розподіл балів

Бали можна отримати за:

  • Взяті КП

  • Виконані технічні етапи на КП

  • Виконані додаткові завдання

Контрольні пункти та технічні етапи – близько 75% від загальної кількості балів

Додаткові завдання – до 25% від загальної кількості балів.

Disclaimer

Все, що написано тут – лише основна інформація про змагання. Точна і правдива, але не повна. Цей опис створений, щоб твоя команда розуміла, на що зголошується. Суддівська колегія у своїх рішень опиратиметься на положення змагань. Обов’язково перечитайте його.